Poznaj nas


Jakiego dnia wyczekują nasze dzieci najbardziej?
Wiadomo… urodzin.
Właśnie wtedy mogą powiedzieć TO JEST MÓJ DZIEŃ.

W organizacji TEGO SZCZEGÓLNEGO DNIA specjalizujemy się od najmłodszych lat… i to naszych pociech, którym co roku należało przygotować mnóstwo atrakcji. Mamy zatem doświadczenie empiryczne, poparte wieloma uśmiechami i pytaniami o kolejne urodziny :)

A skąd KIDSajz?
KIDSajz to rozmiar chłopięcy, dziewczęcy, każdego..., kto mimo zaawansowanego wieku ciągle czuje w sobie dzieciaka. Czym to się objawia? Ciekawością świata, głośnym – niczym nie uzasadnionym – wybuchem śmiechu z powodu błahostki, małym humorem a może nawet minifochem skierowanym do ogółu. Ważne, że za wszystkim kryje się celebracja chwili i uczucie szczęścia. Takie są urodziny organizowane przez KIDSajz, który jest dla każdego, kto ma ochotę go poczuć.

Przykładowe realizacje

 • Zdobycie planety Taboo

  (Grupa 3-7 lat)
  A long time ago In a galaxy far, far away…….
  Inwazja na Taboo to szeroko zakrojona akcja militarna, przeprowadzoną przez armię Federacji. Bezpośrednią przyczyną inwazji było opodatkowanie przez rząd szlaków handlowych. Federacja prowadziła zbrojenia i wyposażała swoje statki w najnowocześniejszą broń, pod pretekstem ochrony przed piratami.
  W tym samym celu zamówiła również armię droidów bojowych, która okupowała planetę.
  Wielka Armia Rungan (rdzenni mieszkańcy Taboo) pod przewodnictwem księżniczki Amelii decyduje się na śmiały i ryzykowny plan odbicia planety z rąk Federacji.
  Cel: zdobycie planety Taboo
 • Zombiraci kontra Piraci

  (Grupa 3-7 lat)
  Pamiętaj: Największa groza nie czai się gdzieś na oceanach. Nie kryje się w cieniu. Jest w tobie. Masz ją we krwi. Cytat z książki Wampiraci
  ZOMBIraci kontra Piraci. Piraci uciekają ZOMBIratom, którzy żądni krwi ścigają grupę Jubilata. Ale piraci mają nad ZOMBIratami dwudziestominutową przewagę. W końcu przez wiele lat trenowali w Akademii Piractwa nie tylko fechtunek, ale również sztukę uników.
  Szukający to zatem ZOMBIraci, uciekający to Piraci. Kto tym razem zwycięży w tym pojedynku umysłów, szybkości i kreatywności? To się jeszcze okaże
 • Mistrz Ortografii

  (Grupa 3-7 lat)
  Zżarła żaba pszczołę żywcem
  Chytrze, żwawo no i cichcem
  Co połknęłam znów? Żarówkę?
  Żeton? Żerdź? Ostrą podkówkę?*

  Co tak naprawdę zżarła żaba, która prawie życie cenne straciła, bo tak w żarciu się zatraciła dowiecie się uczestnicząc w podchodach ortograficznych.
  Tak moi drodzy podchody mogą być różne, także ortograficzne – bo dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym. Przystanki w tej zabawie będą z pewnością i śmieszne i być może przyniosą ze sobą nową wiedzę .
  *cytat z książki autorstwa Danuty Ludwiczak „Żubr żuł żuchwą żurawinę”
 • SAMOCHOludziki na start

  (Grupa 3-7 lat)
  Dzieciaki losują marki samochodów, którymi staną się na czas zabawy. Po krótkiej rozgrzewce rozpoczynają rajd samochodowy. Nie chodzi tu o wyścigi i który samochodzik dojedzie do mety jako pierwszy, ale o to, aby wszystkie samochodoludziki pokonały stojące przed nimi przeszkody (urwana trasa, szybkie tankowanie, czytanie znaków itd…)

 • Mały wielki człowiek

  (Grupa 3-7 lat)
  Tak jak tytułowy bohater z powieści „Mały wielki człowiek” będziemy poznawali zwyczaje Indian mając do wykonania konkretne zadania. Będziemy musieli zatem wybrać sobie indiańskie imię, zbudować tipi, wybierając się na wojnę pomalować twarz, zatańczyć taniec wojenny, wyruszyć na polowanie i wiele innych – momentami tajemniczych – zadań.
 • Bądź Pipi przez jeden dzień

  (Grupa 3-7 lat)
  Fajnie zostać Pipi na jeden dzień? Trzeba spróbować spędzić całkowicie szalenie parę godzin. Stanąć na głowie, robić fikołki.
 • Elfowe pole

  (Grupa 3-7 lat)
  Elfy to istoty piękne i niezwykle utalentowane. Są jednak zagrożonym gatunkiem, bo złe smoki czyhaja na nie z powietrza. Kiedy jednak smoków nie ma w pobliżu elfy uwielbiają tańczyć, śpiewać, dbają o kwiaty i zwierzęta.
 • Przyjęcie dla księżniczek

  (Grupa 3-7 lat)
  Księżniczki mieszkają wśród nas. Potrzebują jedynie odrobiny pyłku z różdżki dobrej wróżki, aby poczuć w sobie zmianę.
  Czym tak naprawdę zajmują się księżniczki? Muszą mieć sprawne rączki, aby szybko oddzielić od siebie nasionka fasoli i groszku, odgadują zagadki – wszak wiadomo, że mieszkają w baśniowym świecie. Poza tym….. będą zgadywać co też ich ochmistrzyni przygotowała dzisiaj na drugie śniadanko i oddadzą się tańcom, aby móc wystąpić godnie na balu.
 • Czarownica i to nie mała

  (Grupa 7-14 lat)
  Czarownica rzuca uroki i czary, które wymyśla nocą w swoim domu. Doskonale zna się na ziołach, umie latać na miotle i znać na pamięć wszystkie zaklęcia.
  Sporządza diabelskie napoje i trucizny. Czyta przyszłość z kryształowej kuli i fusów....
 • Czas piosenkarki


  Czy życie piosenkarek jest łatwe czy trudne. Sztuka makijazu, komponowania piosenek, choreografia dla zespołu.... to naprawdę trudna sztuka.

Co w trawie piszczy

 • 09.10.2013 Za nami urodziny Poli

  Z Polinką i jej koleżankami bawiliśmy się tego dnia w elfy. Jak wiadomo elfty to bardzo małe i zręczne stworzenia, które na dodatek są niezwykle pracowite. Dlatego wspólnie ratowaliśmy las przed smokami, uczyliśmy się elfowych piosenek, zresztą sami zobaczcie. http://kidsajz.pl/Galeria

 • 22.08.2013 Zwolnijmy

  Spowolnienie codzienności... czyż nie jeden z nas o tym marzy? Filozofia tego trendu zainspirowana została książką Francesco Angelita z XVII wieku. Naukowiec opisywał różne gatunki ślimaków, zastanawiał się również czego możemy się od nich nauczyć. Ich powolność oczarowała badacza, stała się oznaką powagi, roztropności, mądrości i opanowania. Oprócz spowolnienia codzienności wyznawcy zachęcają, by zadbać o relacje z innymi ludźmi, poświęcać więcej czasu na hobby, częściej spędzać wolne chwile na łonie natury czy z dziećmi. Kto ma ochotę niech czyta: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,8142305,Wybierz_swoj_sposob_na_zycie_.html

 • 22.08.2013 Odpalamy

  KIDSajz to rozmiar chłopięcy, dziewczęcy, każdego..., kto mimo zaawansowanego wieku ciągle czuje w sobie dzieciaka. Czym to się objawia? Ciekawością świata, głośnym – niczym nie uzasadnionym – wybuchem śmiechu z powodu błahostki, małym humorem a może nawet minifochem skierowanym do ogółu. Ważne, że za wszystkim kryje się celebracja chwili i uczucie szczęścia. KIDSajz jest zatem dla każdego, kto ma ochotę go poczuć.

Kontakt

Gdzie nas znaleźć?
Mieszkamy w Chwaszczynie, urodziny organizujemy na terenie całego Trójmiasta

e-mail: kidsajz@kidsajz.pl
tel: 518 588 544